İstanbul Gergi Tavan Sistemleri

Gergi Tavan Fiyatları

Gergi Tavan Fiyatları

Gergi tavan fiyatları, gergi tavan imala edilirken kullanılan malzemelere göre değişiklik gösterir. İmalatta etki eden faktörler gergi tavan kumaşının cinsi, fitillerin kalitesi ve baskıda kullanılan makine ve boyanın kalitesidir. Gergi tavan kumaşı üreten avrupa ülkeleri Almanya(Renolit) ve Fransadır(AlkorDraka). Alman markası olan Renolit, dijital baskıda maksimum 220cm genişliğinde gergi tavan kumaşı imal etmektedir. Fransız markası olan AlkorDraka ise maksimum 260cm genişliğinde dijital baskılı gergi tavan kumaşı imal etmektedir.

Gergi Tavan Kumaşı Özellikleri

Tabi ki bu markalar kumaşı daha büyük yapamadıklarından değil kalitelerinin şaşmaması için imalatlarını bu ölçüler ile sınırlandırmaktadırlar. Çin markalı kumaşlar ise 500cm genişliğine kadar imalat yapabilmektedir. Gerrmax olarak kalitemizden hiçbir zaman şaşmıyoruz. Gergi Tavan kumaşlarımız tamamen antibakteriyel ve Doğaya zarar vermez %100 geri dönüşümü yapılabilmektedir. Gergi tavanlarımız kesinlikle yanmaz.  Ve Gerrmax olarak ürünlerimize 25 yıl garanti vermekteyiz. Gergi tavan kumaşlarımızın B1 Yanmazlık Belgesi ve ISO 9001 Kalite Belgesi buunmaktadır.

Dijital Baskı Gergi Tavan Özellikleri

Gergi tavan fiyatlarını etkileyen bir diğer önemli faktörde gergi tavan baskısında kullanılan dijital baskı makinesi ve kullanılan boyalardır. Gergi tavan imalatında solvent baskı makineleri kullanmamaktayız. Çevreye duyarlı yeni nesil UV baskı olarak adlandırılan yeni nesil baskı sistemini kullanmaktayız. U.V. baskının açılımı ultraviole radyasyon baskıdır. Bu baskı makinesinin çalışma mantığı güneşten gelen ışık enerjisinin mantığı ile birebir aynıdır. UV baskının başlıca özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • U.V. baskı ışığa dayanıklıdır.
  • U.V. baskının kuruma süresi 1 saniyeden daha kısa süre içerisinde gerçekleşmektedir.
  • U.V. baskıda kullanılan özel boyalar ışıktan solmayacak şekilde üretilmiştir.
  • U.V. baskı su ve nemden etkilenmez.
  • U.V. baskının solvent baskıya göre çeşitli nesneler ile çizilmesi daha zordur.
  • U.V. baskı makinesi ile ultra kaliteli çözünürlükte baskılar elde edebilirsiniz.

Gergi Tavan Fiyatları

Firmamız Türkiye de ve dünya genelinde birçok bayiye sahiptir. Firmamız herşeyden önce kaliteye ve müşteri memnuniyetine önem vermektedir. Sektörün lider firması olmamızda bundan kaynaklanmaktadır. Piyasada çeşit çeşit gergi tavan fiyatları bulunmaktadır. Kimisi imalat fiyatından daha düşük fiyatlar vermektedir. Bunlara paranızı verip paranızla rezil olmanızı asla istemeyiz. Firmamız barisol tavan fiyatı için hem uygun fiyat belirleyerek sizin bütçenizi düşünmekte hemde kaliteli gergin tavan imal ederek sizin müşterilerinize mahcup olmanıza izin vermiyor.

Gergi Tavan Fiyat Listesi